Altai Medikal – Ofa Türkiye

OFA TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ

Merinos yünlü düz örgü medikal kompresyon iki yeni renkte mevcuttur

Tıbbi kompresyon uzun süreli ödem tedavisinin temelidir. Etkilenenleri desteklemek ve bireyselliklerini teşvik etmek amacıyla Ofa Bamberg, Lastofa Forte için de moda renkleri konseptini tanıttı. Bamberg merkezli tıbbi malzeme üreticisi Ekim ayından itibaren yine iki yeni renk tonu sunacak.

Lavanta ve Çöl Kumu olarak adlandırılan bu renkler Ekim ayından itibaren Lastofa Forte’da yeni moda renkleri olarak satışa sunuluyor . Böylece iki ton, Ofa Bamberg’in merinos yünü ile tıbbi düz örgü kompresyon kalitesinde sunduğu ilk moda renkleri olan Berry ve Forest Green’in yerini alıyor ve yardım üreticisi şimdi başarısını Lavanta ve Çöl kumu ile geliştirmek istiyor.

 

Rahatlatıcıdan maceracıya

Lavanta daha hafif, daha ölçülü bir mor olup , doğal isminin niteliklerini çağrıştırırken, sıcak bronz tonu Desert Sand, yaşamsal enerji ve güç yayar. Kullanıcılar ayrıca yeni renkler için dekoratif bir dikiş de seçebiliyor: Hem Lavanta hem de Çöl Kumu için gümüş rengi bir seçenek olarak sipariş edilebiliyor.

Günlük kullanıma uygun kombinler

İki yeni renkle, kompresyon çorabı kullanıcılarının tıbbi yardım malzemesini gardıroplarıyla birleştirmek için mümkün olan en geniş seçeneğe sahip olması amacıyla, yardım malzemesi üreticisinin hem çekici hem de günlük giyime uygun tonlar sunması önemliydi. Lastofa Forte’un her iki moda rengi de 1’den 3’e kadar kompresyon sınıflarındaki bacak malzemeleri için Ekim ayından itibaren satışa sunulacak.

Lastofa Forte’a üç yeni renk

 

Ödem tedavisinde daha fazla bireysellik için

Merinos yünlü düz örgü medikal kompresyon Lastofa Forte, renkli bir eklentiye kavuşuyor. Ofa Bamberg, Ekim 2021’de üç yeni rengi tanıtıyor.

Düz örgü giysiler giyen insanlar genellikle hayatlarının geri kalanında bunu yapmak zorunda kalırlar. Bu durum kompresyon bakımıyla baş etmeyi, bunu kabul etmeyi ve günlük hayata entegre etmeyi daha da önemli hale getiriyor. Bu nedenle yüksek taşıma konforunun yanı sıra renk yelpazesi de belirleyici bir rol oynar. Bu, Ofa Bamberg tarafından seçilmiş Lastofa Forte kullanıcılarıyla yapılan bir anketin sonucudur.

Ofa Bamberg, renk yelpazesinde daha fazla seçenek isteğine şimdi üç yeni renk tonuyla yanıt veriyor. Lastofa Forte bacak bakım ürünlerinde kullanıcılar artık yedi standart renge ek olarak Sunset, Forest Green ve Berry renklerinden birini seçebiliyor. Koyu kırmızı renk Sunset, gücü, gücü ve ekstra cesareti temsil eder. Zengin bir yeşil olan yeni renk Orman Yeşili, doğada rahatlatıcı bir yürüyüşü anımsatıyor ve her kıyafeti temel alıyor. Üçüncü yeni gelen Berry, pembe ve morun karışımıdır ve kadınlığı ve özgüveni simgelemektedir.

Kullanıcılar ayrıca yeni renkler için dekoratif bir dikiş de seçebiliyor: Sunset, Forest Green ve Berry için seçenek olarak gümüş sipariş edilebiliyor.

 

Özel özellikler Gün batımı

 • bacak bölümleri için
 • CCL. 1 – 4
 • yaklaşık. 14 gün teslim süresi
 • isteğe bağlı olarak Gümüş dekoratif dikişli olarak mevcuttur
 • isteğe bağlı olarak ayak tabanında örme kalp mevcuttur

Özel özellikler Orman Yeşili

 • bacak bölümleri için
 • CCL. 1 – 3
 • yaklaşık. 14 gün teslim süresi
 • isteğe bağlı olarak Gümüş dekoratif dikişli olarak mevcuttur
 • isteğe bağlı olarak ayak tabanında örme kalp mevcuttur

Özel özellikler Berry

 • bacak bölümleri için
 • CCL. 1 – 3
 • yaklaşık. 14 gün teslim süresi
 • isteğe bağlı olarak Gümüş dekoratif dikişli olarak mevcuttur
 • isteğe bağlı olarak ayak tabanında örme kalp mevcuttur
 
 

Merinos yünlü düz örgü destekler daha da kişiselleşiyor

Tutarlı lipödem ve lenfödem tedavisi, büyük ölçüde kişisel motivasyon ve disiplin gerektirir. Bu nedenle tedavinin mümkün olduğu kadar hastaya özel olarak ayarlanması gerekir. Başarılı ve uzun süreli tedavinin temeli düz örgü medikal kompresyon çoraplarıdır. Varis çoraplarının göz alıcı renkleri, desenleri ve bireysel süslemeleri, kendi kişiliğinizi vurgulamanın ve tedaviye bağlılığı teşvik etmenin iyi bir yoludur.

Ofa artık tek parça Lastofa Forte bacak destekleri için en son kişiselleştirme seçeneği olarak dekoratif değerli taşlar sunuyor. Ek bir ücret karşılığında, parıltılı taşlar düz örgü kompresyon çoraplarına ayak bileğinin üstünden (ölçüm noktası B) uyluğun ortasına (ölçüm noktası F) kadar takılabilir.

Tasarımlar ve kombinasyonlar

Dekoratif değerli taşlar aşağıdaki tek parçalı bacak destekleri için bir seçenek olarak sipariş edilebilir:

 • AD diz boyu çorap,
 • AG diz boyu çorap,
 • AT ve AT/U taytlar ve BT taytlar.

Değerli taşlar Toprak, Okyanus, Arduvaz ve Lav standart renkleri için mümkündür . Değerli taşlar ilgili dekoratif dikişler ve örme kalp ile birleştirilebilir ve Nisan 2023’ten itibaren satışa sunulacak.

Okyanus renginde dekoratif değerli taşlar

Shopping cart

0

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

X